Holi and Bubbles - festiwal baniek mydlanych i kolorów

Nasze autorskie imprezy pełne animacji, muzyki, atrakcji. Przyciągające tłumy ludzi.

Holi and Bubbles - festiwal baniek mydlanych i kolorów

Holi and Bubbles - festiwal baniek mydlanych i kolorów

Podczas naszego festiwalu przeplatamy wyrzuty proszków z pokazami wielkich baniek mydlanych, który zachwyci zarówno dużych jak i małych widzów, doświadczeni bańkarze przeprowadzą niezapomniane widowisko.

FESTIWAL KOLORÓW I BANIEK - przeżyj to sam

Festiwal HOLI&BUBBLES . (Festiwal kolorów i baniek mydlanych).

Czym jest taki festiwal? Jest to impreza skierowana do wszystkich,bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych! CAŁOŚĆ IMPREZY " KOLOROWO- WIDOWISKOWO ". Poczuj się jak dziecko.

Kolorowy proszek który jest wyrzucany o pełnych godzinach przez uczestników , robi furorę na całym świecie. Produkt a zarazem proszek jest bezpieczny dla skóry, ubrań oraz dla otoczenia, gdyż jest to talk, mąką kukurydziana oraz barwnik spożywczy. W pełni zmywalne. Zniewalające efekty wizualne, sposób na wyżycie się i relaks.

Festiwalowi towarzyszy muzyka puszczana przez naszego Dj.

Podczas naszego festiwalu przeplatamy wyrzuty proszków z pokazami wielkich baniek mydlanych. Pokaz wielkich baniek mydlanych, który zachwyci zarówno dużych jak i małych widzów doświadczeni bańkarze przeprowadzą niezapomniane widowisko - wszystko na materiałach renomowanej firmy TUBAN. Niezapomniane widowisko.

Imprezie towarzyszą dmuchane atrakcje , sesje fotograficzne oraz liczne zabawy i konkursy.

IMPREZA PLENEROWA - Polecamy na dni miejscowości oraz jako atrakcja lokalu - przyciągnij ludzi i ciesz się wspaniałym widowiskiem o którym będzie głośno przez dłuższy czas . Zachęcamy do podjęcia współpracy z nami . Zorganizuj z nami Holi and Bubbles.
Wyrzuty proszków przeplatane z pokazami baniek mydlanych dobrą muzyką (lub gwiazdą - do ustalenia) oraz animacjami , zjeżdżalniami.


Chcesz żeby Festiwal HOLI&BUBBLES zawitał u Ciebie w miejscowości - zapraszamy do kontaktu.