Imprezy okolicznościowe

Zorganizujemy atrakcje dla dzieci podczas imprez takich jak: mikołajki, karnawał, czy sylwester. Nasza firma, to zespół doświadczonych animatorów. Od kilku lat współpracujemy również zwieloma szkołami, przedszkolami i ośrodkami kultury.

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Imprezy karnawałowe

Zabawa karnawałowa z ciekawym motywem przewodnim to nasza specjalność.

Prowadzimy zabawy z własnym nagłośnieniem w szkołach, przedszkolach, hotelach. Nasz program może być nastawiony na same zabawy taneczne jak i być urozmaicony konkursami, pokazem baniek mydlanych  bądź słodką watą cukrową. Karnawały prowadzimy już od 10 lat :), nasze animatorki wcielają się we wróżki, księżniczki i inne postacie bajkowe.
Na każdą zabawę karnawałową przychodzi do zdjęć nasz Kubuś Puchatek bądź Minionek.

Imprezy sylwestrowe

Zajmujemy się kompleksowo organizacja zabaw sylwestrowych dla dzieci.
Współpracujemy z Hotelami i Restauracjami.

Każdy rodzic będąc na zabawie sylwestrowej chciałby, aby jego pociecha była pod opieką i ciekawie spędzała czas.

Organizujemy sylwestra dla dzieci klientów, zapewniamy dekoracje, nagłośnienie, temat przewodni. Podczas imprezy co godzinę organizujemy nową ciekawą atrakcję jak np. pokazy naukowe, zamykanie w bańkach, warsztaty slime, pojedynek na świetlne miecze, fabryka cukierków i wiele innych naszych pomysłów. Podczas imprezy tworzymy także dmuchaną wioskę z dmuchańca, nadającym się również do pomieszczenia - dzieci uwielbiają nasza strefę zabaw.  Sylwester dla dzieci towarzyszący sylwestrowi dla dorosłych jest świetnym rozwiązaniem dla rodzin.

Zapraszamy do kontaktu dostosujemy ofertę do Państwa lokalu i potrzeb.

Pikniki rodzinne

Imprezy pod chmurką to nasz ulubiony rodzaj imprez. Pikniki rodzinne prowadzimy już od ponad 10 lat.

Proponujemy tutaj strefę dmuchańców - zjeżdżalnie, trampoliny, oraz jako uzupełnienie animacje zabaw przeplatane pokazami baniek mydlanych.
Na imprezie może też być stanowisko z watą cukrową, malowanie buziek, zwierzątka z baloników. 

Wszystkie atrakcje dla dzieci mogą być bezpłatne - gdy Państwo płacą z góry, bądź możemy umówić się że Państwo płacą mniejszą cześć za animacje a zjeżdżalnie wystawiamy odpłatnie na bilety dla dzieci.

Imprezy Mikołajkowe

Mikołaj wraz z grupą elfów i aniołków poprowadzi ciekawe warsztaty,
zarówno dla mniejszych grup, jak i na wielką skalę dla kilku tysięcy dzieci.
Prosimy o kontakt dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb zaproponujemy kilka pakietów
  • Imprezy Mikołajkowe dla przedszkoli
  • warsztaty twórcze
  • rozdawanie prezentów
  • animacje świąteczne
  • firm
Nagraj Film Z Mikolajem dla swojej pociechy

Nasi aktorzy wcielą się w rolę Mikołaja i elfów i nagrają krótki filmik z treścią dopasowaną do Twojej pociechy. Mikołaj mówi po imieniu do dziecka i może przypomnieć o porządkach lub innych obowiązkach oraz pochwalić za drobne sukcesy dziecko. Film wysyłamy na maila. Usługę uruchamiamy od początku listopada do połowy grudnia - czas realizacji do 7 dni. Uwaga zgłoszenia maxymalnie do 1 grudnia.