warsztaty-sukcesu.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

auta ciężarowe
Lifestyle

Leasing operacyjny auta ciężarowego

Samochody ciężarowe to jedne z najdroższych aut na rynku. Najczęściej zaopatrują się w nie firmy, które oferują różnego rodzaju usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne. Jak zdobyć auta ciężarowe, jeżeli nie posiada się ogromnych kwot pieniędzy na rozwój firmy? MAN FS oferuje usługę finansowania samochodów ciężarowych dostawczych oraz autobusów na przykład poprzez leasing. To właśnie dzięki temu można modernizować swoją flotę i oferować klientom usługi wyższej jakości.

Leasing aut ciężarowych

 

Modernizacja floty to jedno z głównych zadań osób odpowiedzialnych za utrzymanie firm spedycyjnych. Nie da się ukryć, że wysoka jakość usług świadczonych dla klientów przekłada się na długofalową współpracę. Jeżeli firma posiada auta ciężarowe, które są w kiepskim stanie technicznym, często pojawiają się opóźnienia w łańcuchu dostaw, związane na przykład z awarią samochodów. Leasing to opcja, aby zmodernizować flotę stosunkowo niskim kosztem. Na czym on polega? Samochodów nie wykupuje się na własność, natomiast bierze się je w leasing, a zatem co miesiąc płaci się raty za ich użytkowanie..

MAN FS – finansowanie samochodów ciężarowych

 

Możliwość kontaktu z doradcą firmy i dobrania odpowiedniego sposobu finansowania, jakim jest leasing, to fantastyczna usługa skierowana w stronę klientów. To właśnie dzięki temu klienci biznesowi mogą negocjować warunki, ustalać raty leasingu, których wysokość będzie adekwatna do możliwości. Warto wspomnieć o tym, że po zakończeniu okresu leasingowania samochód można pozostawić w salonie i zdecydować się na przykład na nowszy model. Dzięki temu flota zawsze będzie na czasie, spełniając wyśrubowane oczekiwania klientów.

Leasing zamiast zakupu

Kupowanie samochodów ciężarowych na własność firmy to ogromny wydatek. Mogą pozwolić sobie na to jedynie najwięksi gracze na rynku, ale dla nich taka inwestycja to często po prostu wyrzucanie pieniędzy w błoto. O wiele bardziej opłaca się leasing samochodów ciężarowych. Dlaczego? Między innymi ze względu na możliwość pozostawienia samochodu w salonie po okresie leasingowania. Można wtedy zdecydować się na inne, nowsze modele. Samochód po okresie leasingowania można również wykupić w preferencyjnych cenach, na co też często decydują się klienci. Podsumowując, leasing to opcja dla klientów, którzy nie posiadają środków na szybki rozwój firmy i modernizację jej floty. To doskonała opcja, o której warto dowiedzieć się więcej i z niej skorzystać.