Tutaj jesteś

Jak urządzić imprezę integracyjną – samodzielnie czy z agencją?

20 grudnia 2022 Biznes Jak urządzić imprezę integracyjną


Imprezy integracyjne dla firm to świetny sposób, by zapewnić pracownikom dobrą zabawę i zintegrować ich jako zespół. Jak je urządzić?

W wielu firmach imprezy integracyjne odbywają się regularnie. To świetna szansa, aby zintegrować pracowników ze sobą i dzięki temu wspomagać również działanie całej firmy, ponieważ zgrany zespół działa jeszcze lepiej. Jak obecnie urządza się imprezy integracyjne dla firm? Zobacz, w jaki sposób można je zorganizować!

Impreza integracyjna dla firm – czy można urządzić ją samodzielnie?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby imprezę firmową urządzić we własnym zakresie, bez korzystania z pomocy agencji eventowych.

W kategorii jak imprezy integracyjne Warszawa oferuje obecnie wiele ciekawych propozycji i przedsiębiorcy, przedstawiciele działów HR oraz inni pracownicy bez problemów mogą znaleźć ciekawe propozycje bezpośrednio w miejscach, gdzie takie eventy są prowadzone.

Atutem urządzania imprez integracyjnych w taki sposób jest przede wszystkim przystępna cena, ponieważ wtedy płaci się jedynie za usługę, a nie za wsparcie firm eventowych, które pośredniczą między stronami.

Pomysły na imprezy integracyjne dla firm

Samodzielne urządzenie eventu jak impreza integracyjna daje bardzo szerokie możliwości. Jeżeli chodzi o imprezy firmowe Warszawa daje wówczas dostęp do licznych miejsc, które przygotowane są na klientów biznesowych.

Jakie imprezy integracyjne dla firm można urządzić we własnym zakresie? Oto popularne pomysły w Warszawie i nie tylko:

Imprezy w parku trampolin

W ostatnich latach imprezy na trampolinach to prawdziwy hit wśród firm. Takie wydarzenia odbywają się w parku trampolin i mogą one obejmować również gotowe scenariusze udostępnione przez park, aby prowadzić team-building. Taką ofertę dla klientów ma między innymi park trampolin airo.fun z Warszawy, który jest często odwiedzany przez grupy pracowników.

Imprezy na torach gokartowych

Również świetnym wyborem może być skorzystanie z imprezy na torze gokartowym. Wynajęcie go dla zespołu pracowników pozwoli wtedy na urządzenie udanego wydarzenia opartego o rywalizację – wygrywa ten, kto pierwszy przyjedzie na metę.

Imprezy w restauracjach

Nadal bardzo popularne są imprezy integracyjne dla firm odbywające się w restauracjach. Eleganckie albo luźniejsze spotkania to dobry sposób, by porozmawiać po godzinach, zjeść coś smacznego, posłuchać muzyki.

Imprezy z paintballem

To popularny wybór w przypadku zespołów, w których znajdują się głównie mężczyźni. Aby urządzić taką imprezę, wystarczy kontakt z organizatorem. Do dyspozycji są też różne rodzaje scenariuszy imprez.

Gdy planuje się takie imprezy firmowe Warszawa to miasto, gdzie są one obecnie łatwe w organizacji. Bez problemów można też urządzić je w innych miastach w Polsce.

Kiedy warto skorzystać z pomocy agencji eventowej?

Imprezy integracyjne dla firm mogą być również urządzone z pomocą agencji eventowych. Agencje tego typu oferują klientom kompleksową pomoc w ich zorganizowaniu, dlatego nie trzeba zajmować się wtedy już niczym we własnym zakresie.

Agencje eventowej mają dla klientów pełną paletę pomysłów na imprezy integracyjne Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie są one dostępne, ale również mogą być one urządzone w innych miastach i miejscowościach w całym kraju.

Atutem współpracy z agencją eventową jest przede wszystkim komfort i wynikająca z niego oszczędność czasu. Pracownicy agencji mogą wtedy pomóc w doborze konkretnych typów eventów, a także zadbać o dodatkowe kwestie, na przykład jak transport, nocleg, wyżywienie dla pracowników.

Takie usługi są często wybierane wtedy, gdy impreza integracyjna ma być bardziej złożona, na przykład ma mieć ona formę rajdu wymagającego wypożyczenia rowerów albo quadów czy też gry miejskiej, która odbywa się w przestrzeni miasta i prowadzi uczestników w grupach do celu.

Jeśli więc planuje się imprezę integracyjną dla pracowników, warto przede wszystkim zastanowić się nad tym, gdzie ma być ona zorganizowana. Dzisiaj wiele takich eventów można urządzić samodzielnie – szybko i tanio.

Redakcja warsztaty-sukcesu.pl

dakcja Warsztatów Sukcesu to zespół doświadczonych i zaangażowanych specjalistów, którzy z pasją tworzą wartościowe treści dla naszych czytelników. Nasz zespół składa się z ekspertów w różnych dziedzinach, takich jak biznes, dom, lifestyle, motoryzacja, uroda i zdrowie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Wynajem podnośnika koszowego